Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulama kullanıcıları veya geliştiriciler belirli modulleri ve gorselleri kullanarak sadece 3-5 adımda kendilerine özel veya işletmeleri için mobil uygulama hazırlayabilirler. Mobil uygulama oluşturmak için onlarca tema içerisinde bir tema seçebilir veya kendi temanızı oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz veya özel oluşturduğunuz temanın görsellerini ve renklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Mobil uygulama yapma için gerekli özellikleri eklemek, karar verdiğiniz özelliği aktif etmektir. Onlarca özellik içinde dilediğinizi geliştirdiğiniz mobil uygulamanız içinde kullanabilirsiniz.Tema seçimi ve özelleştirme aşamalarını tamamladıktan sonra yapmanız gereken mobil uygulama geliştirme platformu ile uygulamanızı mobil uygulama mağazalarında (Google Play ve AppStore) yayınlamaktır.   
İŞTE KOD BİLMEDEN YAPABİLECEKLERİNİZ
"ONLİNE TİCARET" 
Online Ticaret Uygulamaları Geliştirin. Mobil uygulama ile işletmenize ait ürünleri, katalogları müşteriveya kullanıcılarınıza ulaştırın.
"ÖZEL SAYFALAR" 
Özelleştirilebilir sayfa seçeneği ile ihtiyacınız doğrultusunda sayfalar tasarlayabilirsiniz.
"SOSYAL AĞLAR"  
Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo, Picasa, Postcast, İnstagram gibi sosyal paylaşım, video ve resim platformlarını uygulamaya entegre edebilirsiniz.
"ANLIK BİLDİRİM" 
Mobil uygulama ile dilediğiniz kadar anlık bildirim, uygulama içi mesaj ve e-posta kullanıcı veya müşterilerinize gönderin.
"ÇEVRİM DIŞI İÇERİK" 
Kendi uygulama programlarınızda çevrimdışı çalışın. Mobil uygulamanızın tüm içeriğini indirerek daha hızlı ve internet bağlantısı olmadan kullanın.
"ONLARCA ÖZELLİK"  
Diğer Özellikleri gözden geçirmeyi unutmayın. Uygulamanızı onlarca özellik sayesinde ihtiyacınız doğrultusunda tasarlayabilirsiniz.
NEDEN MOBİL?
İşletmeniz veya özel bir mobil uygulama yapmaya karar verdiğinizde, aynı anda Android ve iOS mobil uygulama geliştirmenize yardımcı olan,mobil uygulama geliştirme sitesi firmasını tercih etmenizin bir çok nedeni vardır; Hızlı ve Güvenli Platform  - Ücretsiz Tasarım ve Yayınlama Fırsatı - Uygun, Düşük ve Esnek Ödeme Koşulları  
DOĞAL UYGULAMA
Mobil uygulama yapma sitesi tarafından geliştirilen tüm uygulamalar native yani doğal uygulamalardır. Native Uygulama Geliştirme diğer tüm uygulamalardan en büyük avantajı Cihazın yeteneklerine ve bilgilerine erişebilmesidir.
Stabil, hızlı ve akıcıdır
En güvenli uygulama geliştirme sistemi
Cihazın tüm özelliklerine ulaşır
Öğrenmesi daha kolaydır
Kısa sürede tüm platformlara geliştirme imkanı
Anlık güncelleme imkanı
Düşük bakım ve güncelleme maliyeti


 

Paylaş:

Etiketler: Mobil-Uygulama