3D İnteraktif Çekim - İnteraktif ve Kişiselleştirilmiş Turlar

3D İnteraktif Çekim

3D İnteraktif Çekim

İnteraktif ve Kişiselleştirilmiş Turlar

Akıllı telefonunuzla, tablet veya bilgisayarınızdan 3D İnteraktif VR Tur teknolojisini kullanarak ziyaretçilerinizi eğlendirmek ve tanıtmak için etkileşimli deneyimler sağlayın. Çözümlerimiz, kullanıcılara mekan haritası ve ilgi alanları, oyunlaştırma ve sosyal medya etkileşimi, içeriğe dayalı mesajlaşma ve hedef teklifler gibi içerikle ilgili yararlı bilgiler sağlayarak konuk deneyiminizi geliştirmeyi amaçlıyor. 

Gelişmiş ve Kişiselleştirilmiş Konuk Deneyimleri

En son mobil teknolojileri kullanarak akıllı uygulamalarımız ile ziyaretçilerin ilgi çekici, eğitici ve eğlenceli deneyimler yaşamasını hedefler.
Yolculuk planlama, biletleme, mekan haritaları, konuk bilgileri, promosyonlar ve dijital rehberli turlar için hem site içi hemde kapalı mekanda etkileşimde bulunun. 

360 ° İçerik

Son sistem 3D lazer tarama teknolojimizi kullanarak doğru kadrajlarla amaca yönelik çekimlerinizi her açıdan çoklu dijital kanallarda tanıtın. 

İçerik Yönetimi ve Ziyaretçi Analizi 
Dijital stratejinizin kontrolünü gerçek zamanlı analiz ve önemli ürünlerinizin yönetimi ile tam zamanında operasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık ziyaretçi sayılarını görebileceğiniz, içerik ve fotoğraflarınızı güncelleyebileceğiniz, hatta mekanınızın 3D model’ inden 8K ‘ya kadar 138 megapixel kalitesinde fotoğraf çekip indirebileceğiniz bir paneliniz olacaktır. 3D içerikler ekleyip satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.
Otel Turizmi

VR son yıllarda misafirperverlik ve turizm endüstrisindeki en baskın teknolojik değişikliklerden biri olmuştur. Geleneksel broşürler ve tanıtım videoları, sanal gerçekliğin sağladığı aynı kesintisiz deneyimi vermez. Müşteriler, bir tatil rezervasyonu yapmadan önce birçok bilgiye ihtiyaç duyarlar. Özel avantajlı tatil seçeneklerinizi, otelinizdeki bir odadan farklı başka odalara geçiş yaparak otelinizin her yerini kolayca keşfetsin. Sanal gerçekliğin tüm bu soruları bir seferde nasıl yanıtladığını görmek, müşteriyi rezervasyona daha çok yaklaştırmayı sağlar. 

PAZARLAMA 
Dijital varlığınızı artırın, sergiler ve fuarlarda gerçek dünyayı etkileyin.

TURLAR
En yeni teknolojileri kullanarak alışılmış sesli turlardan kurtulup, tamamen sürükleyici 3D ve Sanal gerçeklik turlarından yararlanın. ARAÇLAR Platformumuz, mekan operasyonlarınızı kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan tüm araçları, eğitimi ve içeriği sağlar. 

TEKNOLOJİ 

3D Dollhouse ve Kat planı 
Görünümü Görüntüleyenlerin mülkiyeti çatı olmadan herhangi bir açıdan görmesine ve kolayca katlar arasında geçiş yapmasına izin verir. Bu benzersiz görüntüleme deneyimi, müşterilerin mekanınızı hızlıca keşfetmesini sağlar. 

3D Bilgi Etiketleri
3D bilgi etiketleri ile mülkünüzün ana özelliklerini vurgulayın. Bir izleyici, kalıcı bir deneyim oluşturmayı keşfettikçe mekanınız hakkında daha fazla bilgi edinir. Bir hikaye anlatmak için videolar, resimler ve dökümanlar etiketlerin içine gömülebilir. 

Sanal Gerçeklik 
Üç boyutlu sanal tur modellerimizin tamamı VR gözlüklerle görülebilir. Google Cardboard’ tan Samsung Gear VR ‘ ye Oculus Rif ‘ ten ve HTC Vive dahil sanal modellerimizi çalıştırabilirsiniz. Bu işinizi teknoloji endüstrisinde bir sonraki “Büyük Satış” tan yararlanmak için önemli bir konuma getirir. 

 Kolay Entegrasyon
3D sanal turlarımızı web sitenize ve sosyal medya sayfalarınıza bir youtube videosu kadar kolay bir şekilde yükleyin. Potansiyel müşterilere bir e-posta, sms veya whatsapp’ tan paylaşın.İsterseniz çevrimdışı ipad veya bilgisayarınıza depolayın ve satış toplantısında ve etkinliklerde kullanın. 

  • Artık balo ya da düğün alanının kurulduğu bir günü planlamak zorunda kalmadan, hayallerindeki düğün gününün nasıl olacağını ilk bakışta göstermek için çiftlere sanal bir gezinti yapabilirsiniz. Çiftler daha sonra kendileri için bir VR gözlük ile mekanı keşfedebilir veya daha yaratıcı fikirler keşfedebilirsiniz. 
  • Bu satış sürecini kısaltır ve onları hayallerindeki mekanlara rezervasyon yapmaya yaklaştırır. 
  • Müşterilerinize bir VR gözlüğü ile ürünlerinizi tanıtabilir, şahsen ziyaret etmeden firmanızı sanal olarak gezdirebilirsiniz. Bu süreçteki etkileyici deneyimlerle alışveriş yapabileceklerinden emin olabilirsiniz.  
  • Sanal gerçeklik turlarımız, endüstri etkinliklerinde ve ticari fuarlarda fevkalade çalışır. Bir yapımarket fuarında müşterilerin mekanın içine girmelerine izin veren daha iyi bir yol yoktur. Etkinlikten, broşürler bol ama sadece 1 akılda kalıcı deneyim ile gidecekler.  
  • Dünyanın dörtbir yanındaki seyahat şirketleri, müşterilerin tatil rotalarını belirleyip rezervasyon yapmasına yardımcı olmak için sanal gerçekliğe kitleniyor. VR turlarımızın kullanımı sayesinde, seyahat şirketleri müşterilerinize işlem yapmadan önce ilk elden deneyim kazanmalarına yardımcı olabilir. Bu daha emin bir tüketici ve daha hızlı bir satışa yol açar.

Paylaş:

Etiketler: 3D-Interaktif-Cekim